Hakkında

Araba yarışlarında

Merhaba, Ben Adnan Güney Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites uygulama ve yenilikleri hakkında güncel haber Platformuna Hoşgeldiniz. Yayınlar hakkında yorum yazarak bilgi alabilir, Sosyal Medyadan takip edebilirsiniz. Facebook , Twitter, Google+ Sayfalar Guney59 : https://www.google.com/+guney59blogspot 
Adnan Güney : https://www.google.com/+adnanguneyblogspot , Bloglovin Reader İle takip Et...    

Hayatta övündüğünüz şeyler
Hayatı ezberden değil, gerçek ve araştırma ile tanımlamak en çok sevdiğim tarafımdır.


YAŞAMIN DİĞER BOYUTU
Hayatımın en büyük bölümü çalışmak ile geçti. Hep verdim aldığım olmadı.Tek kazancım tecrübe ve mütevazi bir yaşam. Eşim ve cocuğumu seviyorum.Onlar için hayata bağlılığım çok daha fazla. Endüstri meslek lisesi mezunuyum.Yüksek okul 2 terk .Yaykur teknik bilimler elektronik bölümü,bugünkü adı ile anadolu üniversitesi. Hayatımda yaptığım işlerden kısa başlık atmak gerakirse ilk okuldan beri çalışıyorum. Bunlar arasında İdari yönetim,depo sorumluluğu,araç kayıt, formen, garanti uzmanı, yedek parça sorumlusu, bilgi işlem sorumlusu, servis müdürü, optisyen, inşaat malzemeleri, personel ve sosyal hizmetler müdürlüğü, danışmanlık, vs gibi birçok işler.Yaklaşık 30 yıl.
Çalıştığım şirketler
Temsa (Mutsibish) Otomotiv(Sabancı), Kamer (Man Otobüs Kamyon), Otokar (Otobüs), Ssanyoung ( Güney Kore, Car, Picup ), Chery (Çin , Car, Picup),Erol yapı İnşaat Sektörü , Güney oto Takoz San.A.Ş. Otomotiv Yan Sanayi üretim, Cel Optik (Fransız) gözlük camı, Karadeniz bölge satış ve pazarlama.
Devam ettiğim okullar
Ömür boyu hayat okulu....!!!
Büyüdüğüm yer
Samsun/Turkey

En büyük suçum insanları sevmek. Bu suçsa buna katlanırım..
Çoğu yerde kullandığım imzam Adnan Güney ( A G )
Resimde gövde kısmı yoktur.Sadece harf mevcuttur.İkisi bir araya geldiğinde gövde oluşturmaktadır.Aynı zamanda Favicon olarakta kullanmaktayım.


2006 Senesi Temsa Mitsubishi Çeri Otomotiv, Müdür

2006 Senesinde Temsa Mitsubishi Çeri Otomotiv, Müdür görevindeyken çekilen bir resim
Karadenizde balık tutarken

Palamut avında

Samsun Musiki Cemiyeti açılış görüntüsü

Musiki Cemiyetimizin açılışı
Samsun Musiki CemiyetiCemiyet çalışmalarında ud çalarkenSamsun Musiki Cemiyetinde yaklaşık 25 senedir bu görevi devam ettiriyorum.Aynı zamanda Samsun Musiki Cemiyeti blog'umuzuda yönetmekteyim. Youtube sitesinden ilgili videoları izlemek isterseniz..